NE YAPARIZ ?

GENÇLER ALÜMİNYUM tüm ürünlerinin montajını uzman teknik ekibi ile gerçekleştirmektedir. Montaj sonrası servis hizmeti ile müşterilerinin her zaman yanındadır.

İnşaat ve Taahhüt işlerinin yanı sıra, özel villalar için hazırladığı, uzaktan kumandalı garaj kapıları, nako panjurlar, kış bahçesi sistemleri ile de geniş müşteri kitlelerine hitap etmektedir.

Gençler Alüminyum, ömür boyu hizmet anlayışı ile proje aşamasından başlayarak, yatırımınız ve tesisleriniz için en uygun, en ekonomik seçimi yapmanıza yardımcı olur.


NASIL YAPARIZ ?

GENÇLER ALÜMİNYUM yapı sektöründe deneyimli geçmişi ve tecrübesiyle hizmet vermektedir. Değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteliyi verebilmek için uzman ekip ve iş gücümüzlü hizmet etmekteyiz.

Uygulama yapılacak yere, Gençler Alüminyum'un tecrubeli personeli tarafından önce fizibilite çalışması yapılarır. Müşterinin talepleri doğrultusunda uygulanabilecek en uygun ürüne karar verilir. Daha sonra çıkarılan yaklaşık metraja göre fiyat teklifi hazırlanarak müşteriye sunulur.

Teklifin kabulu halinde uygulama yapılacak yerde hassas bir şekilde montaj ölçüleri alınır ve Gençler Alüminyum tesislerinde gerekli açı, ölçü ve detaylarda imalat yapılır. İmalatı yapılan malzeme paket olarak montaj yerine sevk edlilir ve uzman montaj ekiplerimiz tarafından montajı yapılarak tam ve eksiksiz teslim edilir.

Renk Kataloğu
Arkaplan Rengi:
Sıfırla
expand